Нитка  Аріадни

сайт для вчителів російської мови й зарубіжної літератури

Категории раздела
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Офіційні сайти
 Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
Інформаційні сайти Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  
 Сайти методистів Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури   Проект Поет духовної свободи  Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 
 На допомогу вчителям та учням  Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Шкільні підручники та посібники

Статистика 
 
 


 

Наша хроніка 18-19

Імпульс творчості й майстерності. 28.10.18 року на базі ЗОШ №28 відбувся co-working для вчителів російської мови і зарубіжної літератури з проблеми застосування сучасних технік візуалізації інформації для формування компетентної творчої особистості школяра. Присутні 30 педагогів шкіл міста отримали доступну і вичерпну інформацію з визначеного питання. Чудові виступи вчителів-професіоналів Цимбал О. М., Полудень С.В., Теплової О.В., Левчук О.Б., Герасименко С.В., Заудальської Н.О. й Кривоніс Т.В. були яскравими, доступними й актуальними. Адміністрація НМЦ і залучені педагоги вдячні Звоник Вірі Іванівні, директору ЗОШ №28, та педагогічному колективу школи за своєчасну та компетентну допомогу у висвітленні проблем Нової української школи.

З повагою Гайченко О.В., методист НМЦ

Педагогіка партнерства. 28.09.18 на базі г. №2 відбулася серпнева нарада вчителів російської мови, літератури, зарубіжної літератури м. Миколаїв «Оновлений зміст навчальних програм освітньої галузі «Мови і літератури» та особливості його реалізації в умовах Нової української школи. Особливості організації навчально-виховного процесу на уроках російської мови й зарубіжної літератури в 2018 – 2019 н.р.» На заході зібралися зацікавлені, небайдужі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів міста, які з нетерпінням очікували на щорічне зібрання. Зустріч проведено з метою окреслення основних методологічних стратегій та координування методичної тактики реалізації змісту предметів освітньої галузі “Мови й літератури” в умовах реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Всі бажаючі мали можливість засвоїти нову інформацію, розкрити свої професійні та творчі здібності, поділитися своїми знаннями з колегами. Ми знайшли відповіді на важливі питання сьогодення.

Педагоги вдячні Шуляру Василю Івановичу, доктору педагогічних наук, професору, Заслуженому вчителю України, директору МОІППО, за своєчасну та компетентну допомогу щодо висвітлення проблем філософії нової української школи та ролі літературної освіти й компетентного читача в освітньому процесі.

Велика подяка Федоренку Володимиру Олександровичу, директору г. №2, педагогам гімназії за гостинну зустріч, допомогу в організації зустрічі та сюрприз-привітання.

Чудові виступи вчителів-професіоналів - Денисенко Оксани (ММК), Коломієць Олени («Гіпаніс»), Царлової Ірини (г.№2), Грищенко Наталі (ЗОШ №19), Шевчук Антоніни ЗОШ №48, Лупашко Тетяни (ЗОШ №26) та психолога Омельченко Наталі (ЗОШ №25) були актуальними, насиченими, яскравими. Вони обов'язково допоможуть колегам в роботі.

Успішного навчального року, колеги!