Нитка  Аріадни

сайт для вчителів російської мови й зарубіжної літератури

Категории раздела
Календарь
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Офіційні сайти
 Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
Інформаційні сайти Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса  
 Сайти методистів Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури   Проект Поет духовної свободи  Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 
 На допомогу вчителям та учням  Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Шкільні підручники та посібники

Статистика 
 
 


 

ВІТАЄМО

Уважаемые  коллеги!
     Уже много лет мы с Вами связаны в крепкий узел, который соединяет наши и Ваши потребности, интересы, учительские желания.  Надеюсь, что  наше общение облегчает Вам ежедневную подготовку к урокам, помогает решить ряд вопросов и просто приносит удовольствие. Надеюсь также и на то, что в основе нашей деятельности лежит Ваше желание не только получить что-то умное и полезное от кого-то, но и не менее важное желание поделиться приобретенным опытом с коллегами, оказать кому-то необходимую помощь, создать такую ситуацию, которая будет побуждать  и Вас самих и уважаемых коллег к творческому труду, следствием которого являются прекрасные уроки, учебно-методические статьи, проекты, программы, тесты, сценарии праздников, литературных вечеров...  Такая она - наша учительская жизнь,   наше учительское счастье.
Вот и сегодня перед Вами материалы конкурса видеороликов "Я - учитель"
Уверена, что Вы   с удовольствием их пересмотрели, порадовались за нас с Вами:  у нас есть творческие,инициативные коллеги, которые умеют презентовать себя, свою школу.
Они с удовольствием принимают участие в методической работе школы и города. 
Они умеют находить позитив даже в рутинной повседневной деятельности, поэтому желаем и Вам, невзирая на неурядицы, сложности, проблемы, искать и находить позитив в том, что происходит вокруг нас, и при этом не забывать, что минуты учительского счастья - бесценные и неповторимые, а оно, учительское счастьес нами каждую минуту, надо лишь научиться его замечать.
  
          
                     
Любі мої! У ці чудові романтичні дні, коли хуртовинна зима так і не прийшла до нас, а красуня-весна вже щосили панує над землею, хочу привітати Вас, моїх колег, прекрасних жінок й чудесних вчителів - словесників, найтеплішими і щирими словами з нашим жіночим святом. Природа наділила Нас красою і невичерпною енергією, душевною ніжністю і теплотою, життєвою мудрістю і дивним терпінням. Ми робимо життя усвідомленим, надихаємо на реалізацію сміливих ідей і підштовхуємо до відчайдушних вчинків, зберігаємо сімейне вогнище і виховуємо дітей, добиваємося успіхів в нашій нелегкій праці і житті, але при цьому залишаємося завжди чарівними і привабливими, жіночними й милосердними.

  Тож,  скільки нам ще потрібно зробити? Дуже багато.  Зробимо світ кращим. А для цього бажаю Вам, дорогі мої, щоб Ваші справи ладналися. Кохайте і будьте коханими!  Висвітлюйте сонцем і радістю життя всіх, хто поруч; робіть його добрішим, розумнішим, шляхетнішим всупереч всім необдуманим віянням, недомислам, нерозумінню, сірості й підлості. Хочу, щоб Ваше серце співало. А люблячі світлі серця нескінченно потребують один одного і прокладають своїм сяйвом дорогу в прекрасне майбутнє. А я допоможу Вам, як і завжди, бути на вістрі нових педагогічних ідей.

                                 З повагою Ваш методист О.В. Гайченко

 
             

Шановні колежанки! Маю за честь повідомити, що наша учасниця посіла перше місце в обласному конкурсі «Учитель року 2020». Вітаємо Вас, пані Ларисо, небайдужу, креативну, талановиту Майстриню своєї справи, із перемогою. Нехай Ваші душа й серце не зазнають втоми, а Господь дарує Вам здоров’я та творчу силу, бо тепер на Вас очікує початок серйозної боротьби на Всеукраїнському рівні. Дякуємо всім за підтримку і допомогу. "Покой нам только снится!!!"

На изображении может находиться: 7 человек, в том числе Василь Шуляр и Лариса Дмитриева, люди улыбаются
На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Лариса Дмитриева, люди улыбаются, люди стоят, обувь и в помещении
 

Ведь, если звезды зажигают -
значит - это кому-нибудь нужно?
Значит - кто-то хочет, чтобы они были?
Ми захоплюємося нашої молодої колегою, Степурою Оленою, яка брала участь в конкурсі "Нове ім'я - 2019" і отримала нагороду в номінації «Червоні вітрила».
Бажаємо міцного здоров'я і оптимізму, впевненості у своїй силі і правді, натхнення і творчості для сучасної, розумної і доброї освіти.
Дякуємо адміністрацію ЗОШ №26 за підготовку Олени до участі в конкурсі.

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаютсяНа изображении может находиться: 6 человек, в том числе Ирина Пастушкова, люди стоят, люди на сцене, свадьба и в помещении
На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди на сцене, люди танцуют, обувь и в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит
Комментарии
Напишите комментарий...